Reklama świetlnarealizacje

PRZYKŁADOWE RODZAJE REKLAMY ŚWIETLNEJ:

LITERY PODŚWIETLANE

 • Litery styrodurowe z tzw. efektem echo.
  Znaki (litery) wykonane ze styroduru (bardzo lekki twardy materiał, odporny na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych) z możliwością zastosowania- jako lico, frezowanego PMMA. Całość montowana do elewacji budynku na uchwytach dystansowych bądź specjalnie przystosowanej konstrukcji. Podświetlenie najwyższej jakości diodami LED, rzucającymi od tyłu światło na miejsce ekspozycji, tworzy poświatę wokół znaku, litery (tzw. „efekt echo”). Kolorystyka bardzo szeroka- z uwagi na zastosowanie specjalnie dobieranych farb oraz dostępnych różnokolorowych płyt pleksi.
 • Litery przestrzenne podświetlane z PMMA (potocznie znanej jako pleksi)
  Całość litery wykonane z PMMA, boki termoformowane do kształtu litery – lico frezowane. Plecy wykonane z PCV, najczęściej spienionego. Całość podświetlona najwyższej jakości diodami LED. Kolorystyka wg dostępności różnokolorowych płyt pleksi.
 • Ltery przestrzenne podświetlane aluminiowe z frontem z PMMA (potocznie pleksi)
  Konstrukcja (ścianki boczne) liter, znaków wykonane z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo, lico frezowane z kolorowej płyty PMMA (pleksi) bądź oklejane na dowolny kolor foliami translucentnymi. Plecy wykonane z PCV, najczęściej spienionego. Całość podświetlona najwyższej jakości diodami LED.
 • Litery przestrzenne podświetlane aluminiowe z napinanym licem.
  Konstrukcja (ścianki boczne) liter, znaków wykonane z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo, lico wykonane z tkaniny banerowej zadrukowanej solwentowo  bądź UV - lub oklejane na dowolny kolor foliami translucentnymi. Plecy wykonane z PCV, najczęściej spienionego. Całość podświetlona najwyższej jakości diodami LED.

KASETONY (jedno- lub dwustronne, tzw. semafory), które - ze względu na zastosowany do ich produkcji materiał, jak również miejsce przeznaczenia - możemy podzielić na następujące rodzaje:

 • Kaseton świetlny z licem z PMMA (potocznie zwanym pleksi).
  Mocna i trwała konstrukcja wykonana z profili aluminiowych (malowanych proszkowo na dowolny kolor) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z PMMA (potocznie nazywane również pleksi, pleksiglasem) bądź, przy gabarytach przekraczających 3 m długości, poliwęglanu komorowego. Grafika może być wykonana zarówno w technologii ploterowego cięcia, jak i wyklejania folii translucentnych przez zadruk i aplikację w technologii druku solwentowego bądź też przez bezpośredni zadruk lica w technologii druku UV.
   
 • Kaseton świetlny z elastycznym licem.
  Mocna i trwała konstrukcja wykonana z profili aluminiowych (malowanych proszkowo na dowolny kolor) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z tkaniny banerowej do podświetleń (backlight), co pozwala wykonać kasetony o bardzo dużych gabarytach. Grafika może być wykonana zarówno w technologii druku solwentowego, jak i druku UV.
   
 • Kaseton świetlny frezowany.
  Bardzo estetyczna, mocna i trwała konstrukcja wykonana z frezowanych płyt kompozytowych typu: dibond, reynobond, e-bond, tubond czy starbond  (szeroka gama  kolorystyczna) umożliwia ich zastosowanie w każdych warunkach. Lico wykonane z jednej lub wielu warstw PMMA (pleksi) o różnych grubościach i kształtach- w zależności od projektu. Szeroka paleta kolorów PMM (pleksi), możliwości aplikacji różnorodnych folii, jak również bezpośredniego zadruku płyt kompozytowych w technologii druku UV sprawia, że jest to najbardziej ekskluzywna forma kasetonów reklamowych.
   
 • Kasetony reklamowe o niestandardowych kształtach.
  W zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość łączenia wielu technik reklamy świetlnej. Wykorzystując je, otrzymujemy niepowtarzalny efekt w postaci kasetonów o niestandardowym kształcie, często trójwymiarowych.

PYLONY I TOTEMY REKLAMOWE

Pylony reklamowe, najczęściej  stosowane  przy wjazdach do centrów handlowych; wielkogabarytowe konstrukcje stalowe, na których umieszcza się logotypy; te reklamy świetlne wykonane z zastosowaniem najróżniejszych materiałów i technologii.

WYŚWIETLACZE LED

To najnowocześniejsza forma przekazu komunikatu reklamowego, informacji. Wyświetlacze wykonane są w oparciu o diody LED sterowane najczęściej komputerowo za pomocą specjalistycznego oprogramowania; umożliwiają bardzo szybką zmianę wyświetlanej treści.
Dzięki atrakcyjnemu przekazowi, staje się alternatywą dla statycznych form reklamy - plakatów czy bilboardów.

JAKO PRODUCENT ZAPEWNIAMY:

 • fachową poradę i profesjonalny projekt graficzny
 • wysoką jakość produktów - dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów
 • bardzo atrakcyjne ceny
 • profesjonalny i terminowy montaż
 • krótkie terminy realizacji
 • 24 miesięczną gwarancję
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny